Referencje

Referencje Pacjentek objętych leczeniem ginekologicznym przez ginekologa położnika Tomasza Sroczyńskiego

Opinie na temat konsultacji ginekologicznych:

Bardzo fachowy lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca dużo czasu pacjentkom, co świadczy o jego profesjonalizmie. Prowadzi moją ciążę i nigdy nie zbagatelizował żadnej mojej obawy. Dostępny pod telefonem – nawet w takiej formie potrafi rozwiać wątpliwości. Polecam wszystkim Paniom tego lekarza:) Miły i naprawdę godny zaufania.

Źródło: Znany lekarz, opinia z dn. 6.05.2011 r.

Gorąco polecam. Nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego. Mam do niego pełne zaufanie. Jest bardzo miły, delikatny, rzeczowy, wrażliwy na problemy kobiety, nie bagatelizuje żadnego problemu. Według mnie to prawdziwy lekarz z powołania i chodzenie do niego jest wielką przyjemnością.

Źródło: Znany lekarz, opinia z dn. 22.03.2011 r.

Uważam, że to bardzo dobry specjalista… trafiłam do niego będąc w ciąży – konkretny, bardzo uważnie słucha, w razie problemów natychmiast wysyła do szpitala, interesuje się swoimi pacjentkami – generalnie najlepszy, prowadził całą moją ciążę, był przy porodzie i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem, z jakim zaangażowaniem działa, synuś przyszedł na świat przez cc, i, nawiasem mówiąc, tak zostałam zszyta że śladu nie ma-:)) polecam 100%

Źródło: Znany lekarz, opinia z dn. 28.10.2009 r.

178712-265119-1control of body weight during pregnancy